> PRACA > Szczecin

Serwisant w Szczecin, Zachodniopomorskie sprżedam

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie, naprawę i testy końcowe skanerów 3D Dokumentowanie procesu naprawy Współpraca z działem wsparcia klienta w procesie szacowania kosztów, zakresu i dodatkowych wymagań napraw Współpraca z działem jakości przy tworzeniu dokumentacji Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Pracę w młodym dynamicznym zespole Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży medycznej Bogaty pakiet pracowniczy (nauka języka angielskiego, dofinansowanie opieki medycznej Medicover oraz kart MultiSport, imprezy firmowe) Wymagania: Wykształcenie: Zawodowe, Średnie– techniczne Znajomość podstaw mechaniki, elektroniki, informatyki Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w piśmie i mowie Znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office (Excel, Word) Dużym atutem będzie doświadczenie podobnym stanowisku w firmie z certyfikatem ISO

Detale ogłoszenia: Serwisant
Sprzedawca: 3SHAPE POLAND SP. Z O.O.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoZachodniopomorskie
Miasto:Szczecin